Firma Frames byla založena v roce 1983 a v současné době patří mezi velmi oblíbené společnosti zabývající se výrobou dámského spodního prádla. Hlavním cílem společnosti je spokojenost žen zakupující si zboží ve Frames a zaměřuje se na eleganci. Frames zdůrazňuje ženskost a také styl ženy. Spodní prádlo, plavky, župany a košilky firmy Frames perfektně sedí a nejsou zanedbávány ani módní trendy. K výrobě gelové podprsenky se používá velmi kvalitní materiál a neustále jsou na trh přiváděny nové modely. Sexy prádlo zajišťuje oblíbenost i u mužů, kteří většinou svým ženám kupují jako dárek italské spodní prádlo značky Frames.

Značka se zaměřuje především na ženu, která má tvůrčí myšlení a zabývá se detaily a módou. Dopřejte si jen to nejlepší, o což se značka Frames také snaží. Můžeme vám představit například podprsenku Frames 3523 push up, která je v dodání ve třech barvách, a to bílé, černé a také tělové. Její provedení je hladké a vycpávky jsou samozřejmě gelové. Gelové podprsenky tohoto typu se hodí pod všechno oblečení a vždy si můžete být jista, že budete mít neodolatelný dekolt.

Krásná je i hladká a bezešvá gelová podprsenka 5523 značky Frames, která je hodně vyztužená a je tedy vhodné spíše pro ženy, které mají menší poprsí. Jedná se o push upku, která dokáže výborně exponovat poprsí. Velkou výhodou jsou odepínací ramínka, která lze vyměnit za silikonová ramínka, jež bývají většinou součástí balení. Co se týče barev, gelové podprsenky si můžete vybrat buď z bílé anebo černé, vše záleží pouze na vás, kterou barvu máte raději.

Podprsenky Frames máte možnost zakoupit buď ve specializovaných prodejnách se spodním prádlem anebo prostřednictvím internetových stránek, kde se nachází mnoho e-shopů zabývající se prodejem gelových podprsenek zejména značky Frames.