Jolidon je společnost, jejíž založení se datuje v roce 1993, a to v Cluj-Napoca. V roce 1994 byla uvedena na trh první kolekce seskládaná z bavlněného a krajkového spodního prádla pro ženy. V roce 1995 byl vydán první katalog spodního prádla Jolidon. A v tom samém roce se může společnost chlubit první účastí na veletrhu, který byl zvaný Tibco Bucharest. Následně se společnost začala postupně rozrůstat a dosáhla velkého ocenění dodnes. Stala se jednou z nejvíce známých italských společností vyrábějící nejen gelové podprsenky. Výrobky jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu, což každá žena určitě ocení.

Jedinečné sexy prádlo vám nabízí společnost Jolidon, jejíž výrobky jsou do České republiky přiváženy až z Itálie. Ceny jednotlivého zboží jsou také příznivé, což je její velkou výhodou. Nenechte si ujít jedinečné slevové akce, jichž bývá nespočetně mnoho. Jolidon neustále na trh uvádí nové italské spodní prádlo, jehož vzhled je originální.

Krásné gelové podprsenky Jolidon Desiree jsou hladké a také bezešvé. Její eleganci napomáhá krajka, která je umístěná po bokách. Podprsenka je obohacena kosticí a gelovou výztuží s push up efektem. Mezi košíčky je malá mašlička zdobená malým kamínkem. Zaručujeme vám její originalitu a také pohodlí. Nenechte si ujít jedinečnou nabídku. Společnost Jolidon vám toho nabízí však mnohem více.