Lormar je italská společnost, jejíž založení se datuje v roku 1971. Lormar se specializuje na výrobu dámského spodního prádla, které je jednak moderní, ale jednak také velmi oblíbené a pohodlné. Společnost byla založena nedaleko města Modena a v současné době má firma více jak 400 spolupracovníků. Lormar patří mezi největší výrobce spodního dámského prádla v Itálii. Nabízí svým kleintům kvalitní zboží, módní doplňky a mnoho dalších produktů.

Prádlo Lormar je vyrobeno špičkovou technologií a díky týmové práci vám může firma nabídnout nejkvalitnější gelové podprsenky, k jejichž výrobě se používají krásné krajky a přírodní vlákna, která jsou pro výrobu podprsenek ideální. Cílem společnosti je, aby všechny zákaznice byly se zakoupeným zbožím maximálně spokojeny.

Lormar nabízí sexy prádlo, jímž okouzlíte každého muže. Gelové podprsenky jsou z jemného materiálu, který vám vytvaruje krásně váš dekolt. Velmi oblíbené jsou gelové podprsenky Wedding pushup Lormar, což jsou push up podprsenky, které jsou s kosticemi a jsou vyrobeny ze saténového damašku. Výcpavky jsou vyndávací a ramínka jsou také odepínací, což je ideální. Dodává se v barvách bílé anebo černé, je pouze na vás, který typ potřebujete.

Gelová podprsenka L04 pushup Lormar představuje střih modelu Class a jedná se o push up podprsenku, jejíž vycpávky jsou gelové a dodává se v barvách, jako je bílá, černá a seta. Vanto podprsenka Lormar je nevyztužená krajková podprsenka, která je doplněna kosticemi. Dodává se v bílé barvě.

Ceny, za které si můžete nakoupit prádlo Lormar, jsou skutečně nízké a příznivé. Za kvalitu sice zaplatíte většinou nesmírné peníze, ale co se týče spodního prádla Lormar, tak tomu tak není. I přesto, že výrobky jsou vysoce kvalitní, ceny jsou v poměru nízké, a tím si firma získala na trhu velkou oblíbenost mezi ženami z celého světa.