Síélei je italská společnost, která patří do skupiny Intimamoda s.p.a. Jedná se o firmu, která byla založena již v roce 1975, a to pod názvem Falck SpA. Její název byl v roce 1985 však změněn na Intima Moda. Dnes se Síéclei zabývá výrobou spodního prádla a také plavek. Výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, což napomáhá oblíbenosti společnosti a také si tím získává více a více zákazníků, což je v současné době pro tyto firmy velmi důležité. Ceny zboží nejsou také vysoké, což je pro mnoho žen ovlivňující faktor při výběru gelové podprsenky. Síélei vám představuje italské spodní prádlo, které zaručuje pohodlí všem ženám. Cílem společnosti je spokojenost zákazníků a také jejich kladný ohlas. Nenechte si ujít i slevové akce, jichž bývá mnoho. Zakoupení gelové podprsenky provedete jednak na internetových stránkách, které zprostředkovávají e-shop anebo v prodejnách spodního prádla, kde se dováží sexy prádlo přímo z Itálie.

Doporučujeme vám gelovou podprsenku Síécle 1674, která se stala novinkou roku 2009. Představuje krajkovou podprsenku, jež je obohacena gelovou vycpávkou. Zdobí ji příčný šev, který zpevňuje celý košíček. Vybrat si můžete vhodnou velikost a pak neváhejte a užívejte si pohodlí a komfortu. Její cena je skutečně v poměru s kvalitou nízká, a to pouhých pět set korun a pár drobných. Zakoupit jedinečný design je pro každou ženu příjemný pocit.

Novinkou na trhu v roce 2009 se také stala podprsenka Síélei 1684, jejíž košíčky jsou hladké s kosticí a také gelovou vycpávkou. Na středu a také na bočních dílech je zdobná krajka. Podprsenka se neproznačuje pod oblečením, i přesto, že je zdobená krajkou. Cena se pohybuje kolem pět set korun, což je příznivá a také dostupná částka, kterou obětuje každá žena milující kvalitu, módu a jedinečnost.